Zijn de producten van Fortuin geschikt voor vegetariërs en/of veganisten?

Een deel van de producten van Fortuin bevat gelatine (gelatine is een eiwitproduct van dierlijke oorsprong). Om er zeker van te zijn of een product van Fortuin gelatine bevat kunt u de ingrediëntenlijst op de verpakking controleren. Meer informatie over gelatine kunt u vinden bij de vraag: ”Hoe zit het met gelatine in snoepproducten?”