Voldoen de producten van Fortuin aan de Halal voorschriften?

Een deel van de producten van Fortuin bevat gelatine (gelatine is een eiwitproduct van dierlijke oorsprong). Om er zeker van te zijn of een product van Fortuin gelatine bevat kunt u de ingrediëntenlijst op de verpakking controleren. Meer informatie over gelatine kunt u vinden bij de vraag: ”Hoe zit het met gelatine in snoepproducten?”